BETA XTRAINER 300

BETA XTRAINER 300

Beta priniesla revolúciu na ENDURO trh s motocyklom, ktorý je kompaktný, ľahký a ľahko ovládateľný. Zoznámte sa s Xtrainerom. Xtrainer je jediný skutočný „univerzálny“ enduro motocykel na trhu. Je to perfektný motocykel pre jazdcov, ktorí chcú jazdiť bez obáv s plnohodnotným enduro motocyklom alebo pre skúseného jazdca, ktorý chce zlepšiť svoje technické zručnosti.

Naši inžinieri mali potrebu postaviť motocykel, ktorý bude zábavný a ideálny pre začínajúcich jazdcov, ktorí sa nechali pohltiť krásou enduro jazdenia. Xtrainer ponúka vynikajúci výkon a zároveň je ľahko ovládateľný. Vyznačuje sa menším rámom deltaboxu, ktorý poskytuje nižšiu výšku sedadla a tým pádom znižuje ťažisko. Pridajte k tomu 43mm prednú vidlicu spolu so špecialnym zadným tlmičom a máte motocykel, ktorý je agilný a ľahko ovládateľný, čo zvyšuje dôveru vodiča.

Podvozok je spojený s motorom, ktorý vychádza z populárneho modelu 300 RR. Motor je navrhnutý tak aby poskytoval lineárnejší a progresívnejší výkon, čo robí motocykel poddajnejší. Naši inžinieri pridali elektronicky riadené vstrekovanie oleja, aby bola poskytnutá dokonalá zmes oleja a benzínu, čím sa eliminuje potreba predmiešavania.

Takže ak sa chcete naučiť jazdiť enduro alebo ak chcete zlepšiť svoje enduro technické zručnosti, Xtrainer je presne  to, čo potrebujete. Prvý skutočný enduro motocykel pre každého.

Xtrainer: skutočná definícia zábavy!